facebook Agro-baza

Praca

Poznaj Nas

Agrobaza to firma specjalizująca się w doradztwie żywieniowym oraz oferująca najwyższej jakości produkty w hodowli zwierząt. Działa na rynku od 2019 roku. Stale się rozwija i poszerza grono odbiorców. Atutem firmy jest wielka pasja i ogromne doświadczenie, które wkłada w swoją codzienną pracę jej założyciel i specjalista ds. żywienia zwierząt – Łukasz Kobyliński.

W swojej ofercie firma posiada produkty witaminowo – mineralne oraz specjalistyczne dla bydła mlecznego, mięsnego i cieląt. Stosuje rozwiązania dopasowane do konkretnego gospodarstwa, jego potrzeb i możliwości.

Misją firmy jest efektywne żywienie zwierząt. Organizacja dba, aby klienci otrzymali doradztwo i produkty spełniające wszelkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. To zespół profesjonalistów, który stale poszerza swoją działalność i ambitnie się rozwija.

Dołącz do naszego zespołu

Chcemy pokazać Ci, jak pracujemy. Zobacz, co  cię czeka.
Poznaj plusy:

Na start masz nasze wsparcie

- zanim rozpoczniesz pracę na swój rachunek będziesz pod stałą opieką doświadczonego eksperta. Przekaże Ci niezbędną wiedzę i pokaże na czym polega praca.

Perspektywy rozwoju

- praca na autorskim programie żywieniowym, szkolenie, a czasem nauka od podstaw. Nowi pracownicy mogą liczyć na fachowe wsparcie i nieustanny rozwój.

Stabilne zatrudnienie

- jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który od kilku lat się stale się powiększa. Chwalą i doceniają nas klienci, a to oznacza, że mamy pełne ręce roboty.

Benefity

- może nie ma u nas owocowych czwartków, ale na benefity zawsze można liczyć. Czy to sportowe, czy medyczne, auto, telefon, laptop – to jest już norma.

JAK PRACUJEMY

Głównym punktem naszej pracy są spotkania z hodowcami. Dostarczamy im gotowe rozwiązania żywieniowe. Sprawdzamy, analizujemy, podpowiadamy i układamy nowe dawki. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby zwiększać zyski obsługiwanych gospodarstw. Proponujemy najlepsze rozwiązania na rynku – wysoką jakość produktów i najlepszą rynkową cenę. 

Szczególną uwagę kładziemy na zdrowotność stada. To jest priorytet w każdym gospodarstwie, w którym hodowcy myślą o budowaniu wydajności. Szukamy sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań. Pokazujemy, że dzięki właściwemu planowaniu i zarządzaniu żywieniowemu hodowcy mogą zaoszczędzić poważne pieniądze.

Absolutnie priorytetową sprawą jest kwestia bezpieczeństwa żywieniowego również z punktu widzenia konsumenta. To, czym żywimy krowy, wpływa na jakość i skład mleka. Dlatego do koncentracji energii w dawce nie używamy oleju palmowego. Zamiast tego stosujemy tłuszcze lepszej jakości, aby mleko było bogatsze w prozdrowotne kwasy Omega-3. Naszą dewizą jest odpowiedzialne kształtowanie rynku i zmienianie go na lepsze.

Dołącz do naszego zespołu  – sprawdź kogo szukamy

Nie ma aktualnie naboru?
Prześlij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy: kontakt@agro-baza.pl

Login

Lost your password?