facebook Agro-baza

O firmie

Drogi Hodowco!

W czym tkwi sukces w hodowli zwierząt?
Z pewnością wpływa na to wiele czynników. Dzięki postępowi w zakresie hodowli i technologii produkcji udaje się uzyskać wyniki, o których jeszcze 20 lat temu można było pomarzyć.

Jako założyciel firmy AGROBAZA, oferującej produkty i usługi w hodowli zwierząt powiem, że również doświadczenie ma ogromny wpływ na sukces w hodowli. Zarówno to przekazywane z pokolenia na pokolenia, jak i poszerzone o wiedzę fachowców w tej dziedzinie.

Naszym celem jest:

Zdrowe stado

Wydajne stado

Efektywne gospodarstwo

Specjalizujemy się w doradztwie żywieniowym

AgroBaza to firma specjalizująca się w doradztwie żywieniowym oraz oferująca najwyższej jakości produkty w hodowli zwierząt.

Działa na rynku od 2019 roku. Stale się rozwija i poszerza grono odbiorców. Atutem firmy jest wielka pasja i ogromne doświadczenie, które wkłada w swoją codzienną pracę jej założyciel i specjalista ds. żywienia zwierząt – Łukasz Kobyliński.

W swojej ofercie firma posiada produkty witaminowo – mineralne oraz specjalistyczne dla bydła mlecznego, mięsnego i cieląt. Stosuje rozwiązania dopasowane do konkretnego gospodarstwa, jego potrzeb i możliwości.

Misją firmy jest efektywne żywienie zwierząt. Organizacja dba, aby klienci otrzymali doradztwo i produkty spełniające wszelkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. To zespół profesjonalistów i firma, która sukcesywnie poszerza swoją działalność oraz ambitnie się rozwija.

Łukasz Kobyliński
Prezes AGROBAZA Sp. z o.o.

Opinie klientów

Login

Lost your password?